Oszczędzanie energii, Olej roślinny i pochodzenia zwierzęcego, Olej opałowy, Smary, Lustra, Aukcje
anglicana-aste-sas.italiantrade.pl
ANGLICANA ASTE sas
1/c, v. Fedinando Fuga
Roma
001 00
Produkujemy okna drewniano-aluminiowe AL-TREND 3+ z profilu EURO IV68, który jest z zewnętrznej strony osadzony płaszczem aluminiowym. Okna drewniano-aluminiowe AL-TREND 3+ dzięki mocniejszemu profilu zapewniają lepsze właściwości termoizolacyjne oraz wytrzymałościowe. Minimalna konserwacja. .
Nowy hotel U Milina leży niedaleko miasta Přibram, oferuje 47 pokoi oraz apartamentów, 115 łóżek. Hotel u Milina – Přibram – kongresy, imprezy firmowe oraz śluby. Sale szkoleniowe o pojemności 50 i 110 miejsc, internet, rzutnik. Hotel u Milina – przyjemny pobyt w mieście Přibram.